CONCEPT VP 1000

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1314508/concept-vp-1000.jpg

    0

Ruční vysavač s funkcí nafukování Bezsáčkový vysavač VP-1000 Cosmic má velmi široké uplatnění díky rozsáhlému příslušenství a vzhledem k síťovému napájení disponuje i velkým sacím výkonem. Navíc je vysavač vybaven omyvatelným H.E.P.A filtrem, a proto je i

Recenze CONCEPT VP 1000

Karel Mika Malý, lehký vysavač na popruh přes rameno, relativně levný - koupeno na úklid schodů Slušný sací výkon Funkce nafukování Bohaté příslušenství Velice špatně se vyprazdňuje - malý kulatý otvor s krytem , který překáží při čištění a otvírá se nesmyslně směrem dozadu, aby nečstoty vypadly na obsluhu a nikoliv do popelnice, čištění nedoporučuji provádět v bytě Bez amatérsky vyrobeného přídavného předfiltru prakticky nepoužitelný - HEPA filtr se okamžitě zanese a už se nedá vyčistit - což jsem očekával (dle recenzí) Vysavač a zvláště příslušenství vyrobeny z levné umělé hmoty , která se rychle odírá a fantasticky přitahuje prach a nečistoty z okolí (elektrostatika) Podlahová hubice je na schody nepoužitelná - sklápí se pouze ve svislé rovině a nesklápí se do stran, použivám upravenou hubici z jiného vysavače Doporučuji pouze kutilům, kterým nevadí výrobek Dodo (dodělej doma) a nepříjemné čištění vysavače.

Jiří P. Samotný obchod, osobní odběr i telefonní kontakt hodnotím kladně. Vysavač má všestranné využití, je malý, výkonný a lehce přenosný. Prach velmi rychle zanese hepa filtr a dochází k rychlé a velké ztrátě sacího výkonu - řešení je jednoduché - udělat z něj "sáčkový" vysavač, tak, že se na hadici (nástavec) který se zasouvá do vysavače dá slabší stará (neděravá) ponožka, tak aby vznikl malý saček, který se nebude dotýkat hepa filtru. Domácí kutilové si mohou před hepa filtr vytvořit děrovanou přepážku (s dírami o velikosti co dělá děrovačka) a díky tomu mohou použít o něco větší ponožku (aby vznikl větší sáček) a nebo si ušít vlastní větší sáček, který se může dotýkat vytvořené děrované přepážky ale né hepa filtru. VÝSLEDEK: Podstatně mnohem delší vysávání bez ztráty sacího výkonu. Celková nevýhoda: Menší pohodlnost při vysypávání v porovnání s bezsáčkovým vysavačem, jak byl tento určen.

Eva Bubnová Lehký a dobře ovladatelný , dá se s ním dobře vysávat auto. nic

Daniel Řeháček Dobrá cena, až přehnané příslušensví. Hlavní je, že není na aku, ale rovnou ~230V. ic.

Dan Ideální pro úklid malého bytu.Malý, dobře s kladný. Spokojenost!

+ Přidat hodnocení