ZELMER ZVC425HT

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3100945/zelmer-zvc425ht.jpg

    0

S kvalitním vysavačem ZELMER ZVC425HT bude o čistotu ve vašem domově vždy postaráno. Je vhodný pro všechny typy podlah a koberců a výborně se postará i o chlupy vašich domácích mazlíčků. Je také velmi tichý, lehký a díky svým měkkým kolečkům i šetrný k podlaze. Navíc je vybaven prostorovou nádobou o objemu 4 l, přírodními štětinami pro jemné povrchy a HEPA H13 filtrem, který vás spolehlivě zbaví až 99 % bakterií, pylu a roztočů. Výborný a skvěle manipulovatelný vysavač do jakékoliv domácnosti.

Recenze ZELMER ZVC425HT

WB

Macek doporučuji má dobrý sací výkon,příslušenství.a.dobrá manipulace. nevím

Radek Na první dotyk kvalitní stroj

Ela Zatím ho mají rodiče krátce, ale jsou velice spokojeni, oproti původnímu za stejnou cenu opravdu překvapivý výkon, vysavač se dobře drží, vypadá bytelný. Šikovně schované přídavně prvky.

Michaela Pamatujete si tuhle reklamu?: https://www.youtube.com/watch?v=5h5-SUdmxFg - tak přesně kvůli té jsem si vysavač pořídila :-) Už jen to, že se tento model vyrábí už x let, je pro mě zárukou. Vysává jako ďas, i na nejnižší výkon, turbokartáč je famózní (nikdy jsem ho neměla) a moc se mi líbí systém příslušenství schované přímo ve vysavači, nemusím ho nikde po bytě hledat. Není nejtišší, ale hlasitost je více než snesitelná. Možná je trochu nepříjemné sundavání nástavce na trubku, ale to se asi poddá časem.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 94 %

(7 recenzí)