ZELMER ZVC415SP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3098929/zelmer-zvc415sp.jpg

    0
  • http://www.eldum.cz/img.asp?stiid=72458&CacheStr=21294

Typ vysavače: podlahový Vysávání: suché Příkon (W): 700 Hlučnost (dB): 74 Regulace výkonu: na vysavači Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 4 Energetická třída: A Třída účinnosti vysávání koberců: D Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah: B Typ filtrace: sáčkový HEPA filtr: nemá HEPA filtr Turbokartáč: NE Typ »

Recenze ZELMER ZVC415SP

anonym Vysavač je malý, docela lehký, má velký sáček na prach, příslušenství schované uvnitř a dodává se hubice na tvrdé podlahy. V bytě mám jen parkety, takže se mi zdá naprosto ideální. Po vysávání nemusím ani větrat, ve vzduchu nic necítím jako se starším vysavačem. Sací výkon naprosto dostatečný. Koberce nemůžu hodnotit, to bych možná pro jistotu zvolil silnější variantu toho samého vysavače - Zelmer ZVC 415 ST - ta je podle štítku vhodnější na koberce. Na druhou stranu si myslím že by stačil i tento. Vysavač má 4 kolečka, takže nezatáčí tak snadno jako kdyby měl 3. Stalo se mi, že když jsem jej chtěl otočit o 90 stupňu zatáhnutím za hadici, tak se otočil na bok. Chce to trochu praxe a nezatáčet tak prudce, pak je to v pořádku.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen ZELMER ZVC415SP

Filtrovat:

Hodnocení produktu 100%

(1 recenze)
  • Vysavač je malý, docela lehký, má velký sáček na prach, příslušenství schované uvnitř a dodává se hubice na tvrdé podlahy.

  • V bytě mám jen parkety, takže se mi zdá naprosto ideální. Po vysávání nemusím ani větrat, ve vzduchu nic necítím jako se starším vysavačem. Sací výkon naprosto dostatečný. Koberce nemůžu hodnotit, to bych možná pro jistotu zvolil silnější variantu toho samého vysavače - Zelmer ZVC 415 ST - ta je podle štítku vhodnější na koberce. Na druhou stranu si myslím že by stačil i tento.