Zelmer 919.0ST Aquawelt

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1318731/zelmer-919-0st-aquawelt.jpg

    0

Typ vysavače: víceúčelový Vysávání: mokré; suché; šamponování Příkon (W): 1600 Hlučnost (dB): 80 Regulace výkonu: na vysavači Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 2.5 Max. průtok vzduchu (l/s): 30 Typ filtrace: bezsáčkový; sáčkový HEPA filtr: omyvatelný Druh filtru: HEPA 1 ks Turbokartáč: ANO Typ turbokartáče: »

Recenze Zelmer 919.0ST Aquawelt

Pavel Po dvou letech prestal fungovat.

zdeněk Velká spokojenost. Bohužel však jen do první reklamace. Po necelém roce používání (vysávání koberce o ploše cca. 9m2 -intenzita 1 týdně cca 5minut) došlo k ulomení kloubu u turbokartáče. Kloub praskl ve vnitřní obrubě v těle kartáče tedy rozhodně ne nesprávným používáním. Výrobce považuje tuto vadu zřejmě za běžnou a záruční reklamaci neuznává a sděluje, že se jedná o mechanickou závadu vzniklou špatným zacházením. V návodu však neuvádí jak správně a opatrně jezdit kartáčem po koberci abych kartáč nepoškodil. Co dodat.

Zdeněk Bohuslávek Dříve jsem měl již vysavač Zelmer vodník trio a sloužil výborně 10 let. Pak jsem hledal náhradu, ale další dva stroje jiných značek odešli během dvou let, jeden pro poruchu a druhý pro nefukčnost jsem vrátil. Koupil jsem vysavač Zelmer Aquawelt 919 a jsem nadmíru spokojen. Využívám ho výhradně s vodním filtrem i když umí vysávat i do sáčku. Je tichý, můj pejsek se ho nebojí jako vysavače Aquafilter 2000. Perfektně vysává a v režimu mytí pracuje také dobře. Už lépe rozprašuje mycí roztok nebo vodu než starší verze. Já myji čistou vodou, mycí roztok na koberce rozprašuji na koberec nebo podlahu přímo z plastové lahve . Tím stírám koberec nebo podlahu čistou vodou čímž mycí roztok zcela odstraním. Trochu slabý je naviják šňůry, musí se mu pomoct. Jinak vše bez problémů.

Ivan Systém praní koberců. Hlavice je úzká. Hlavice systému VAX je lepší. Nádobka má malý objem a vyžaduje častou manipulaci.

Gabča Naprosto užasny pomocnik..s tim je radost uklízet..ja snim nejen vysavam ..ale i vytiram..meju okna..atd... to jsem ješte neobjevila..ten je naprosto dokonaly

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 82%

(7 recenzí)