SENCOR SVC 1010

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1321817/sencor-svc-1010.jpg

    0

6 LET ZÁRUKA na motor Turbohubice + hubice na tvrdé podlahy se štětinami z koňských žíní v ceně 699,- Kč ZDARMA Jednoduchý a lehký vysavač. Je tak lehký, že je možné držet vysavač vjedné ruce a zároveň luxovat. Výhodou je omyvatelná nádoba na prach asnadné čištění filtrů. Je zde také Velký výběr nástavců na podlahy i »

Recenze SENCOR SVC 1010

Harry Za přiměřenou cenu dobrý vysavač s bohatou výbavou. Asi nic.

Marie Vysavač je naprosto skvělý, výkonný,je to úžasná skládačka,odpadá starost se sáčky, prach se jednoduše vysype, filtr vyklepne.A protože je tak pořád čistý, vysává stále dobře a nezapáchá. Prostě malý a šikovný. Zatím o žádném nedostatku nevím.

Silvie Malý, skladný, dobře jezdí na pogumovaných kolečkách. Všechny díly do sebe pěkně zapadají. Délka přívodní šńůry - standardní jako u jiných, používám prodlužovačku, jako u jiných, malý vysavač asi nebude mít 20m dlouhou...Je tichý oproti jiným vysavačům při max.výkonu. Hlučnost se ještě o něco zvýší při použití turbokartáče, ale vysávání s ním je úplně super. Nádobka na prach je dostatečná, vejde se do ní hodně, čistí se podobně jako jiné typy těchto vysavačů. Při vysypávání je sice člověk ve styku s trochou prachu, ale tak tomu je u bezsáčkových vysavačů.Prach je v nádobce na dně a nějaký je i zachycený na molitanovém filtru kryjícím hepa filtr, který zůstává čistý. Doporučuji vysát a vysypat nádobku a po větším zanesení - dle potřeby - vyjmout molitanový filtr, vyprat a vysušit, vyjmout hepa filtr a pak celou nádobku osprchovat a vysavač po úplném vysušení je opět použitelný s plným výkonem. S dobrým a úsporným motorem, bonusovou výbavou(turbokartáč a hubice na tvrdé podlahy) a v dané cenové relaci je to dobrá koupě. Spokojenost! Zatím jsem nic nenašla.

HK Výborná regulovatelnost výkonu Mnoho příslušenství v ceně Perfektní je, že si už nemusím otravovat ze sáčky. Nádobu jednoduše vyklepu do popelnice a vypláchnu pod tekoucí vodou (žádné zatuchlé smradlavé sáčky). kratší přívodní kabel - do vzdálenějších prostor je potřeba prodlužka. mnoho příslušenství = další krabice na uložení ( na vysavači není žádná schránečka aspoň na drobnější části - např. štěrbinová hubice)

Slámová snadnost používání, lehkost při vysávání používám ho 14 dní a zatím jsem nic špatného neobjevila

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 84%

(41 recenzí)