Rowenta RO529521

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1873933/rowenta-ro529521.jpg

    0

Typ vysavače: podlahový Vysávání: suché Příkon (W): 1900 Hlučnost (dB): 84 Regulace výkonu: na vysavači Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 3 Max. průtok vzduchu (l/s): 40 Max. podtlak (kPa): 28 Typ filtrace: sáčkový HEPA filtr: neomyvatelný Druh filtru: HEPA 1 ks Turbokartáč: ANO Typ turbokartáče: mini Hubice na »

Recenze Rowenta RO529521

Dana Veselá dobrý vysavač, jen trochu hlučný hlučnost

Štetina Ján Jednalo se o výměnu zboží, spokojen jsem byl s přístupem personálu. Nevyhovuje tvrdost sacího nástavce pro sedací soupravy a jeho zakončení.

Petr s nákupem

katchiik Spokojená jsem s hubicí na tvrdé podlahy a malou turbohubicí co se týče chlupů a vlasů. Vysavač mi přijde jako hodně nedomyšlený. Doporučuje se na chlupy domácích mazlíků, ale má zadní výfuk, který chlupy dokonale rozvíří, takže vlastně luxujete zbytečně. Celkově vysavači nedoléhají některé díly, takže třeba podsávání na tyči podsává pořád, protože netěsní. Manipulace se sáčky taky nic moc. Asi bych vysavač dále nedoporučila.

Jiří Půr V celku spokojenost. Po vybalení jsem zjistil výrobce Made in China , což mně nadzvedlo. Prodávající vyloučil čínský výrobek.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 77%

(7 recenzí)