Rowenta RH887101

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2923116/rowenta-rh887101.jpg

    0

Přenechte povinnosti s vysáváním koberce a podlahy těm, kteří jsou ve svém oboru jedničkou. Tyčový vysavač Rowenta RH887101 se pro úklid domácnosti narodil; dokonalé vysání všech nečistot zaručuje cyklonová technologie s výkonným rotačním kartáčem, spotřebič se nezalekne žádného typu povrchu. Rowenta RH887101 je nabíjecím spotřebičem, takže vám při úklidu nebudou v cestě překážet žádné kabely – dostanete se i do míst, kam s klasickým vysavačem není přístup!

Recenze Rowenta RH887101

annifra Výborná manipulace,vysoký výkon vysávání, snadný úklid po zvířecích miláčcích. Krátké nabíjení.

Anna Franců Skvělý po všech stránkách nic

Josef Andrlík Výborný vysavač , kvalitně vysává , a je hned připravený k použití a i češtění je na jedničku . Jsem sním velice spokojen. Nic jsem nenašel .

Josef Andrlík Vynikající vysavač, Váhal jsem z jeho koupí. Ale překvapil mě jedo výkon a i celkově jeho vybavení. Bezvadné je i světlo na kartáči . Prostě jedním slovem jsem nadšen. A nelituji těch peněz. Nkdy v životě jsem do vysavače neinvestoval tolik nemám nic proti

Jindřich Vysává a má zatím dlouhou výdrž. Osvětlení je super. Velmi pohotový, je neustále připraven v koutě kde nepřekáží. Celkově spokojen i přes mínusy. Vzhledově moc barevný jak od vietnamců z trhu. Proč od hubice odletuje - je odfukováno drobné chmíří prachu je mi záhadou. Pokud nestojí v koutě tak padá k zemi (asi se stydí za ty barvy).

+ Přidat hodnocení