Philips FC 6162

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2921766/philips-fc-6162.jpg

    0
  • http://static.k24.cz/product-picture/6/AMODKPHIFC616202-1.png

Nový model Philips PowerPro Duo vám nabízí nejlepší výsledky čištění na tvrdých podlahách a kobercích. Technologie PowerCyclone udržuje vysoký sací výkon pro maximální čištění. Hubice TriActive Turbo zachytí více prachu a chomáčů. Nejlepší výsledky čištění na tvrdých podlahách a kobercích »

Recenze Philips FC 6162

Martina Překvapil mě sací výkon a to, že lze pustit na větší a na měnší. Snadná manipulace. Když vysavač vypnu, tak z něj spadnou na zem zpět drobky, to mi tedy docela vadí a zatím jsem nepřišla na to, jestli to tak je a nebo je nějaký problém. Neupozorní na to, že už dochází baterie - přestane vysávat a hotovo, ale za tu cenu bych chtěla asi moc...

tonda13 Vysavač je super, oproti předchozímu je téměř neslyšitelný. Máme pouze plovoucí podlahy, takže nevím jak vysává koberce, ale jsme celkově spokojeni. Uvidíme jak dlouho vydrží baterie... Žádná indikace vybití, prostě přestane vysávat což je škoda (hlavně naštve když zbývá poslední kout místnosti). Dlouze se nabíjí a má nějakou divnou indikaci o stavu nabití (tři čárky se nám ještě nezobrazili).

Iv.Ka S výrobkem jsem velmi spokojena, sací výkon mne příjemně překvapil. Luxík byl dokoupen jako "AKČNÍ" pomocník k normálnímu vysavači nicméně už teď vidím, že bude využívaný víc než jsem očekávala. Manipulace s nádobu bez problémů, ani dlouhá dobíjecí doba nevadí... časové možnosti akumulátoru jsou dostačující, celý byt zvládne do 15min. takže je prakticky vždy připraven na „nečekané události“. Jinak dobíjím vyjmuté z tyče ( lze tedy na méně viditelném místě ) Za mne tedy samá plus... jediné mínus ( jak psal jiný uživatel ) - pořád bych vysávala :o) nenašla jsem nic

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Philips FC 6162

Filtrovat:

Pobočky: U Studia, Ostrava

Na trhu od roku: 2008

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 100%

(3 recenze)
  • S výrobkem jsem velmi spokojena, sací výkon mne příjemně překvapil. Luxík byl dokoupen jako "AKČNÍ" pomocník k normálnímu vysavači nicméně už teď vidím, že bude využívaný víc než jsem očekávala. Manipulace s nádobu bez problémů, ani dlouhá dobíjecí doba nevadí... časové možnosti akumulátoru jsou dostačující, celý byt zvládne do 15min. takže je prakticky vždy připraven na „nečekané události“. Jinak dobíjím vyjmuté z tyče ( lze tedy na méně viditelném místě ) Za mne tedy samá plus... jediné mínus ( jak psal jiný uživatel ) - pořád bych vysávala :o)

  • Vysavač je super, oproti předchozímu je téměř neslyšitelný.

  • Máme pouze plovoucí podlahy, takže nevím jak vysává koberce, ale jsme celkově spokojeni.