Miele S 8 Haus & Co.

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1874463/miele-s-8-haus-co-.jpg

    0

Typ vysavače: podlahový Vysávání: suché Příkon (W): 2200 Hlučnost (dB): 76 Regulace výkonu: na vysavači Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 4.5 Typ filtrace: sáčkový HEPA filtr: nemá HEPA filtr Turbokartáč: ANO Typ turbokartáče: mini Hubice na tvrdé podlahy: ANO Náhradní příslušenství k dokoupení: Prachový pytlík »

Recenze Miele S 8 Haus & Co.

Vladimír Mahr Absolutní spokojenost. Je to už můj třetí vysavač od Miele a je o třídu lepší než ostatní. Má to pouze jednu nepatrnou chybičku, která se může vyjímečně stát a to je porucha. V ČR nefunguje záruční servis. Když jsem se s předešlým vysavačem obrátil po roce provozu na záruční servis z důvodu spáleného motoru nebyla mi uznána záruka z toho důvodu, že motor se údajně spálil z titulu zadřeného ložiska. Ložisko se prý zadřelo z titulu vysávání bílého prachu. Na moji argumentaci, že nedokážu separovat v koberci prach dle barvy a že to by měl zachytit sáček mi bylo sděleno, že v motorovém prostoru se našly otisky prstů. Po učinění mé nabídky sejmout mé otisky a celé mojí rodiny k porovnání s otisky v motorovém prostoru mi opět bylo sděleno, že na vině byl přeplněný sáček. Po mé argumentaci, že kontrolka sacího výkonu neukazovala žádný sací problém mi bylo sděleno, že ti co na hoře v záručním servisu Miele ČR sedí tak na mne všechno vědí .........atd. Miele ano ale případný servis uplatňovat mimo ČR.

Jan Kudr Výborná a kvalitní kolečka umožňují velmi snadné tahání vysavače za sebou Vysávání s parketovou hubící je jedna radost Celkem tichý a velmi silný vysavač

jimmy MIELE S8 Parkett Co. je v podstatě stejný vysavač jako S8310 (prodává se červený nebo šedý), na výrobním štítku na zadu přístroje je napsán typ S8310. Výhodou je, že má navíc od červeného (šedého) vysavače S8310 podlahový kartáč na tvrdé podlahy s měkčími štětinami - dobré na vysávání dlažby či parket a plovoucích podlah. Ta druhá hubice - klasická - je přepínatelná (tvrdší štětiny / bez štětin na koberce). Vysává se s ním dobře, výkon má obrovský, úplně na koberce stačí druhý nebo max třetí sací stupeň ze šesti. Dobré taky je to, že oba filtry (motorový a air clean filtr) jsou součástí balení sáčků do vysavače přímo od Miele (4 ks sáčků + 2 filtry). U dražších modelů vysavačů Miele je pak hepa filtr, který by se měl podle instrukcí výrobce cca 1x za rok vyměnit, a nový stojí kolem 850 Kč. Takže podud nejste přímo alergici na prach a nepotřebujete HEPA nebo Super AIR Clean filtr, absolutně vám stačí tento typ vysavače, kde oba filtry dostanete "zdarma" k sáčkům. Krom sáčků tedy nebudete mít s vysavačem další výdaje. Sáčky jsou dost velké, objemově 4.5 litru takže dostačuje. Jediné, co není pravda je délka přívodního kabelu, všude píšou 9 m, ve skutečnosti je to tak 7,5 metru. Když se k tomu však přidá tak cca 2 metry dlouhá sací hadice a 1,5 metru dlouhá sací teleskopická trubice, máme dohromady 11 metrový rádius (dosah) vysavače... takže je to v podstatě OK. Kolečka vysavače jsou dobrá, vysavač jezdí dobře jak na tvrdých podlahách, tak po koberci. Celková spokojenost a dojem z dvojího vysávání - výborný. Totumo výrobku v podstatě není moc co vytknout - funkčnost, výkon je parádní. Snad jen že ten přívodní elektrický kabel není 9 m jak píšou ve specifikacích, ale jen 7,5 metru. Rádius 11 metrů je však pravdivý (hadice a teleskopická trubka jsou dohromady tak 3,5 m).

Karel Rab Jsem na prosto spokojeny

Klára Nováková Zamilovala jsem se do barvy příslušenství tichost

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(6 recenzí)