Miele S 8 Cat & Dog

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1874462/miele-s-8-cat-dog.jpg

    0

Oceněný podlahový vysavač Miele S 8 Cat&Dog s Power-Motorem, elektronickou regulací sacího výkonu, pozvolným rozběhem motoru a Active AirClean filtrem. Tento vysavač získal ocenění Reddot design Award 2012.  Filtrační systém AirClean Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá v až 12stupňovém filtračním »

Recenze Miele S 8 Cat & Dog

Pavlína Veselá Turbo kartáč perfektně sbírá dlouhé psí i kočičí chlupy z koberce, oproti předchozímu vysavači s normálním nástavcem mi luxování pokoje nezabere hodinu a koberec vypadá mnohem lépe. Normální nástavec je lepší pro parkety i dlažbu, i když má kovový spodek podlahu nepoškrábe. Na plný výkon ho neodtrhnu od podlahy, takže běžně saju jen na střední a i ten bohatě stačí. S koupí jsem maximálně spokojená Snad jedině váha, ale vzhledem k tomu, že jsem vozíčkářka není to moc objektivní. Kolečka fungují dobře a nezasekává se

Pavel Neuvěřitelný sací výkon, ve většině případů není maximální výkon potřeba, jinak je hlavice takřka k neodtržení :-) Turbokartáč vysává parádně koberec. Příslušenství je stále po ruce - uchované v těle vysavače. Hezký design. Nejlepší vysavač, s jakým jsem kdy byl nucen vysávat. Po stlačení tlačítka se přívodní kabel navíjí celý, občas by bylo potřeba navinout jen část.

KK Vysoký výkon, který již není povolen EU, dobré příslušenství, kvalita Miele. Nenašel jsem nic.

Radmila Tomšů Perfektní, velice vysoký sací výkon, tichý chod, pojezd bez problémů. Veškeré příslušenství při ruce v "kapotě". Nic

Jana Spokojena velmi. Máme psíčka a nedá se to srovnat s vysáváním doposud. Namotané jsou hlavně vnučky vlasy a ty mi před tím, dělali velký problém vysát..

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 94%

(17 recenzí)