iRobot Roomba 531

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1407890/irobot-roomba-531.jpg

    0

IRobot Roomba 531 Stručné představení modelu Tu situaci asi dobře znáte. Chcete šetřit, ale zároveň si říkáte, že nejste tak bohatí, abyste si kupovali levné věci. Tak právě pro vás iRobot vytvořil model Roomba 531. Roomba 531 si může říkat plnohodnotný robotický vysavač ve smyslu vybavenosti klíčovými systémy jako »

Recenze iRobot Roomba 531

Aleš Votruba výborná cena/výkon, do 1 místnosti plně dostačující, už neuklízím :) zatím nic

usulinka Nevěřila jsem,že budu mít tak skvěle uklizeno!Je to naprostá bomba,doporučuji.Mám parkety i naleštěné,koberce dokonale vysáté(co tam bylo skrytého prachu :-) Vše je super.

kacatko vysává sám takže už to samo o sobě je super Absolutně nedomyšleno čištění kotouče po každém použití, ke kterému potřebujete ŠROUBOVÁK, absence dálkového ovládání neumožní aby vysal místo co potřebuji - v tomto má absolutně vlastní hlavu a jak říká Murphy, zásadně se otočí a jde jinam :-) - určitě bych po této zkušenosti doporučila model s dálkovým. Má vcelku problém se vrátit na nabíječku, skoro pokáždé ho musím donést tak 20 cm od ní aby trefil

Lenka Výborný sací výkon, rychlý, nezaplete se do šňůr ani třásní koberce asi cena

LenkaK Uvařím si kafe a hodím nohy na stůl, abych mu náhodou nezavazela ;-) Dokonale povysává i ve velmi članitém prostoru plném židlí, rožků... Není úplně tichý, ale klidně si zesílím televizi, jen když nemusím vysávat ;-)

+ Přidat hodnocení více...