Electrolux ZUSORIGDB+

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3240036/electrolux-zusorigdb.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/ZUSORIGDB+_thumb.jpg

Je tichý jako myška a silný jako býk. Sáčkový vysavač Electrolux ZUSORIGDB+ skrývá účinný motor s příkonem 700 W, ale poznáte to jen dle báječného sacího výkonu. Hlučnost totiž nepřesáhne 61 dB. Nová hubice AeroPro Silent účinně vysaje všechny nečistoty bez zbytečného hluku. Tichý provoz podpoří i měkká pryžová kolečka, která nepoškrábou ani citlivý povrch. Luxování půjde krásně od ruky díky teleskopické trubce. Z jediné zásuvky vysajete skoro celý byt. Práci usnadní akční rádius 12 metrů.

Recenze Electrolux ZUSORIGDB+

jiří zatím ok, byl použit pouze jednou

Marie Šiňanská Lehký,tichý,velká savost,dlouhá šňůra,pěkný tvar. Mohu jen doporučit,jsem spokojená s nákupem. Žádné !!!!!!

Jana Jakubová Vysavač splňuje všechny požadavky a to hlavně velmi tichý chod (vypadalo jako, že ani nevysává :-)), výborný sací výkon (při 1/2 výkonu nadzvedává koberec), dlouhá přívodní šňůra pro vysávání v celém domě. Je vcelku lehký. Máme hnědého labradora a s hromadou chlupů si výborně poradí. Prozatím jsem s koupí nadmíru spokojená a mohu doporučit

Matěj K. Opravdu velmi tichý Velké kolečka Dlouhá šňůra Široké příslušenství Omyvatelný filtr HEPA Velmi praktické masivní držadlo pro vysávání v horizontální poloze

Karel Vítovec Neuvěřitelně tichý Velmi úsporný a silný Dlouhý přívodní kabel se kterým jde vysávat celý byt

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Electrolux ZUSORIGDB+

Filtrovat:

Hodnocení produktu 87 %

(8 recenzí)
  • zatím ok, byl použit pouze jednou

  • opravdu velmi tichy

  • Vysavač splňuje všechny požadavky a to hlavně velmi tichý chod (vypadalo jako, že ani nevysává :-)), výborný sací výkon (při 1/2 výkonu nadzvedává koberec), dlouhá přívodní šňůra pro vysávání v celém domě.