Electrolux ZB2943

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1873731/electrolux-zb2943.jpg

    0

Typ vysavače: ruční; tyčový Vysávání: suché Hlučnost (dB): 79 Regulace výkonu: na madle (dálkově) Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.5 Typ filtrace: bezsáčkový; sáčkový HEPA filtr: nemá HEPA filtr Druh filtru: permanentní filtr omyvatelný Turbokartáč: ANO Typ turbokartáče: vzduchový Hubice na tvrdé podlahy: »

Recenze Electrolux ZB2943

Alena Vysavač mám pár dní, ale už teď si mě naprosto získal. Vysaju s ním bez problémů 4 místnosti, dvě s nízkým kobercem + schody, linoleum a plovoucí podlahu. Schody a zákoutí vysaju ručním. Dobře se ovládá, je výkonný, stále po ruce, vysáté vyklopím do koše, hodnotím pro všema deseti :-). Nemám vůbec žádnou negativní připomínku.

monika vzhled,lehkost,sací výkon nevím

Jana Pilařová Vysavač používám jen krátce a jsem s ním zatím spokojena. Je promne dobrý pomocník, na velký úklid však nestačí. Koupila jsem si ho s vědomím, že ho budu používat jen k malému čištění a na úklid schodiště, kde jsem velký vysavač použít nemohla. Zatím výrobek doporučuji. Současně doporučuji i nákup touto cestou, byla jsem spokojena s kontaktem prodejce.

E. Je dostatečně výkonný, vysaju s ním několik místností po sobě. Je lehce ovladatelný - dobře se vysává jednou rukou. Celkem dobře se vysypávají nečistoty. Běkná barva:-) Cena.

Roman M. - Absolutne perfektni ergonomie a obsluha - Dostatecny vykon (na rucni vysavacik az az) - Baterie netrpi memory efektem (Li-Ion), coz pro me bylo jedno z kriterii - Luxujeme s tim hlavne kuchyn, chodby a schody. - Vysypani odpadu je diky pruzinovemu mechanizmu jednoduche a pomerne hygienicke - Po vysypani odpadu, pri prvnim zapnuti, vyleti prach. - Pomerne drahy, ale nelituji, opravdu se vyplati.

+ Přidat hodnocení více...