ELECTROLUX UltraOne Z8822GP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1565148/electrolux-ultraone-z8822gp.jpg

    0

Typ vysavače: podlahový Vysávání: suché Příkon (W): 2200 Hlučnost (dB): 72 Regulace výkonu: na vysavači Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 5 Max. průtok vzduchu (l/s): 44 Max. podtlak (kPa): 33 Typ filtrace: sáčkový HEPA filtr: omyvatelný Druh filtru: HEPA H 13 Turbokartáč: NE Typ turbokartáče: nemá Hubice na »

Recenze ELECTROLUX UltraOne Z8822GP

Kateřina Koldová jsem velmi spokojena skvělý sací výkon i na konci hubice kvalitní materiály jak na trubkách, tak na vysavači dlouhý dosah nic

Jan lehký, funkční, pěkný, tichý není ovládání na kukojeti, nekompatibilní hadice se starčími modely

Josef D. Perfektní vysavač, velký sací výkon, snad méně vhodný na koberce, ale nastavením regulace výkonu - vhodný na vše. menší dostupnost sáčků v obchodech.

Ondřej Vašíček Zkušenosti psány po roce používání: - tichý - kontakty (hadice, vysavač,...) jsou na zacvaknutí, místo starého "zasouvání", které se časem odře - jezdí naprosto lehce - ložiska jsou snad lepší než v mých in-linech - pogumované okraje, kolečka,... vše aby se zabránilo odřenému/otlučenému nábytku - nástavec 3v1 - naprosto nadstandardní odezva obchodu - byl objednáván jiný vysavač, kvůli nedostupnosti nabídnut tento se slevou. Dále byly objednány levné sáčky, dostal jsem za stejnou cenu mnohem dražší. Asi jsem byl výjimka, ale s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. U vysávání je nezvyklý pohyb "zpět", kdy to občas skáče. Vysavač si poslední rychlost nepamatuje po vypnutí, musí se neustále nastavovat znovu.

Sabina Králová praktická barva tichý a výkonný hodně příslušenství jen škoda, že nevysává sám

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 97%

(48 recenzí)