Ecovacs D73

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1423319/ecovacs-d73.jpg

    0

Model Ecovacs Depoo D73 kromě toho, že vysaje každodenní nečistoty navíc "mluví a tancuje"! Je vybaven paměťovou kartou s přednastavenými hláškami, které komentují práci vysavače a hudbou. 45 extra citlivých senzorů zajišťuje naprosto bezpečný provoz a maximální šetrnost k nábytku. S ním vás bude úklid »

Recenze Ecovacs D73

Petra Máme je už nějaký ten čas doma a jsem s ním opravdu spokojená. Cena je sice trochu vyšší, ale vysavač je opravdu kvalitní a zastane spoustu práce. Poradí si s bežným nepořádkem i se zvířecí srstí. Máme doma jak koberce, tak hladké povrchy a není problém. Když nechci, aby někam jel, dám jen magnetickou pásku a je. Vydrží na celý náš byt - rozměrově asi 2+1, takže tak akorát. Vysává v době kdy nikdo není doma, takže příjdu z práce a mám uklizeno :)

Zdenek Zdravím. Vysavač jsem si pořídil do kanceláře ve které mám koberec a jsem spokojený. Zajede i pod skříňky a hůře dostupná místa. proto doporučuji

Petra Můžu jen doporučit. Dlouho jsem zvažovala koupi a nakonec jsem moc ráda. Vysává sám podle zadaných programů. Vysaje i na hůře dostupných místech, takže potom jen setřu mopem :)

+ Přidat hodnocení