DOMO DO 203 S

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1379866/domo-do-203-s.jpg

    0

Akumulátorový vysavač Domo Shark DO 203  Ideální pomocník všude tam, kde potřebujete rychle odstranit nečistotu a nechcete vybalovat elektrický vysavač - zvláště do auta a venkovních prostor nebo nečistoty kolem krbu. Praktický držák na zeď se zabudovaným konektorem nabíječky umožňuje ho mít opravdu stále po ruce. »

Recenze DOMO DO 203 S

Jaroslava Jandová Dobrý den,tento ruční vysavač má vše co se od něj očekává. Mám již druhý v pořadí a jsem s ním velmi spokojená.

Veronika Kubásková Snad jen že má poměrně doboru aku. Veliká nespokojenost: naprosto žádný výkon, není schopný sebrat ani ta nejlehčí smítka z naprosto rovného povrchu. Nakonec jsme ho vyhodili, ikdyž byl myslím poměrně drahý, ve vztahu ke konkurenci.

Vlasta Rotační kartáč,dlouhá výdrž,výborně saje ,že i vytáhne chlupy z koberce... Po dvou letech používání musím koupit novou baterii,která se ale vkládá tak nešikovně,že nevím,jestli to zvládnu.Nová baterie stojí cca 500Kč,tak se to stále vyplatí...

RADEK NĚMEC Snad jen to že jsem podpořil Čínu. Největší šmejd navysaje ani prach na plovoucí podlaze. Ty kladné recenze si musí psát sami.

Vlastina Já mám tento vysavač už přes dva roky a je to super věc.Vytáhne úplně vše,má výborný výkon,rotační kartáč,který opravdu funguje.Koupila jsem ho kvůli svým 2 kočkám,které občas vytrousí písek ze záchůdku a občas jsou někde chlupy.Výborně plní svou funkci,Ten,kdo tady píše,že nemá tah atd,tak by si měl vysavač pravidelně vyčistit tak jako já a vysavač bude táhnout jako o život.Stačí jen pravidelná údržba. proti vůbec nic,naprostá spokojenost.

+ Přidat hodnocení více...