DeLonghi XLC 6050 Colombina

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1404296/delonghi-xlc-6050-colombina.jpg

    0

Typ vysavače: tyčový Vysávání: suché Příkon (W): 1200 Regulace výkonu: na vysavači Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 2 Typ filtrace: sáčkový HEPA filtr: neomyvatelný Druh filtru: HEPA H 13 Turbokartáč: NE Typ turbokartáče: nemá Hubice na tvrdé podlahy: ANO Náhradní příslušenství k dokoupení: náhradní sáčky »

Recenze DeLonghi XLC 6050 Colombina

Anděla Honzíková hezký design,vysoká sací síla bez českého návodu, takže jsem zatím nenašla kontrolku plného sáčku, mohl by být lehčí a bohužel jej nejde postavit.

Lajscha dobrý výkon sndné ovládání komplikovná výměn sáčů, těžko se nasazují...ty sáčky- teda ten druh s tím posuvným vrchem se často utrhne, když se snažím jej zasunout do otvoru vysavače, když s ním pk mnipuluji, dolaďuji pevnost a povytáhnu abych jej zasunul přesněji, jde to ztruha do toho otvou ( zářeů) co jsou na vysvači, tak se často utrhne ze sáčku ten posuvný kryt...takže jsem dv už vyhodil nové a zbytečně. Ten systém s těmi sášky není domyšlen...je zbytečně komplikovaný náročný na zasunutí... s tím nesjem spokojen

pf Na nižší stupně výkonu tichý, dobře se s ním manipuluje, a po cca 2 měsíčním používání je naprosto bez problému. Elektrická šňůra je dostatečně dlouhá (na byt 90 m2 stačí dvě zásuvky). Jde bez problémlů opřít o zeď i na hladké podlaze, protože má jak gumovou patku nahoře na rukojeti, tak gumové čelo na podlahovém nástavci. Pro použití na hladké podlahy (plovoučka, dlažba) a kusové koberce tak akorát. K vysavači není dodávána prodlužovací flexibilní trubice, aby člověk mohl vysávat i na hůře dostupných místech a například pavučiny. Navíc asi (po dotazu na výrobce) originální nedodávají, takže musím sehnat nějakou univerzální, co bude pasovat.

jarda Vysavač je opravdu skvělý, překvapil mne sací výkon, je výborná regulace výkonu a i při maximálním sacím výkonu jde až neskutečně tiše. Manipulace se sáčky naprosto skvěle vymyšlená, jednoduchá a výměna rychlá. Před jeho zakoupením jsem strávil spoustu času porovnáváním s jinými výrobky a tento mi vyšel jako nejlepší a až praxe ukázala, že jsem se nemýlil. Jediné co by mohlo ještě být ve výbavě je ohebná hadice k vysávání v těžko přístupných místech.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85%

(4 recenze)