Concept VP 8220

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2921133/concept-vp-8220.jpg

    0

Ukliďte podlahy, koberce, auto i čalouněný nábytek. Sáčkový vysavač Concept VP 8220 nabízí špičkovou výbavu a příkon 700 W. Nečistoty zlikviduje na všech frontách. Navíc krásně pročistí i vzduch. Omyvatelný HEPA filtr se 7 stupni filtrace zachytí většinu prachových částic. Zbavíte se i chlupů domácích mazlíčků. Ve vybavení najdete speciální hubici na vysávání zvířecí srsti. Nechybí nástavce na parkety, podlahy, nebo čalounění. Oku lahodí černý karbonový design.

Recenze Concept VP 8220

Ivan Veľmi dobrý sací výkon,bohatá výbava,hlučnosť nízka,ľahký.Teraz mám veĺkú motiváciu vysávať!! Pomerne krátka nastavovacia tyč-vyšší človek sa musí zohýbať.

Pohodička lehký,Tichý, výkonný, vysoký sací výkon, bohaté příslušenství Vynikající volba a poměr cena kvalita do domácnosti se zvířaty, krásně vysaje a zachytí srst jak z koberce tak z podlahy. Hlavně Česká značka. Křehké a zvláštní otvíraní zásobníku na sáčky, na ovládači sacího výkonu není označen směr max a min. výkonu, často z teleskopicke tyče sklouzává větší nástavec (subjektivní)

Maroušková

Dana Junková Super vysavač,jsem s vysavačem spokojená.Již jsem ho vyzkoušela.Doporučuji tento vysavač .

Petra sací výkon příslušenství prachový sáček 4 litry Krátký přívodní kabel Často při vysávání vypadává kartáč z teleskopické tyče Krátká teleskopická tyč

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85 %

(21 recenzí)