BOSCH BBH MOVE2

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1337993/bosch-bbh-move2.jpg

    0
  • https://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/BBHMOVE2_thumb.jpg

Vystavte prachu červenou stopku! S vysavačem BOSCH BBH MOVE2 přichází do vaší domácnosti zákon, který si žádné smítko nedovolí porušit. Ruční spotřebič vymete každý kout, dostane se i do sebemenších spár. Vysavač má pro strach uděláno – temné prostory pod nábytkem ho nerozhodí. Elektrický kartáč, tryska na spáry, BOSCH BBH MOVE2 má všechny nástroje vždy po ruce. Zásobník bezdrátového spotřebiče pojme 300 ml nečistot, energii získává z výkonných Ni-MH baterií!

Recenze BOSCH BBH MOVE2

eliška Lehký, velmi dobře se s ním manipuluje, vysává bezvadně i malé drobky a kočičí chlupy, hezky vypadá, hubice je výkyvná, vysává dobře koberec i dlažbu a plovoucí podlahu. Mám jej místo smetáku, splnil moje očekávání. nevím

Hanka Tento výrobek hodnotím kladně, protože je lehký, snadno se s ním manipuluje, nemusím za sebou tahat žádný přívodní kabel, na jedno nabití vysaju celý byt, tedy více než 70m. Zvládá plovoucí podlahy,dlažbu i koberec s nízkým vlasem. Na malý kobereček s vysokým vlasem použiji ruční vysavač, který se velice snadno přidělává a oddělává z celkového vysavače a jeho výkon je dostačující. Jediné, co mi trochu nevyhovuje, je způsob čištění nádobky na prach a filtrů. Také namotané vlasy na kartáč vysavače se neprakticky odstraňují.

Dana Nejrychlejší zpúsob úklidu plovoucích podlah, dlažby,pracovní plochy, výborná manipulace a skladnost S výrobkem jsem naprosto spokojená

dobry nakup Bezva koupe, saci vykon me velice mile prekvapil, kdyz jsme po normalne pouzivanem velkem vysavaci zn. Elektrolux byli schopni jeste vysat spousta smeti. Oba jsme na to s manzelkou koukali. Jedine co me nepotesilo je doba nabijeni 16 hodin, ale v dane cenove kategorii je to super koupe.

Helena Talířová Celkově jednoduchá manipulace, výborný pomocník na veškerý úklid, snadné rozebírání i čestění. Menší sací výkon ručního vysavače, ale poute při vysávání např. auta, pro domácnost ideální

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen BOSCH BBH MOVE2

Filtrovat:

Hodnocení produktu 86 %

(33 recenzí)
  • Lehký, velmi dobře se s ním manipuluje, vysává bezvadně i malé drobky a kočičí chlupy, hezky vypadá, hubice je výkyvná, vysává dobře koberec i dlažbu a plovoucí podlahu. Mám jej místo smetáku, splnil moje očekávání.

  • Nejrychlejší zpúsob úklidu plovoucích podlah, dlažby,pracovní plochy, výborná manipulace a skladnost

  • Výrobek splnil moje očekávání. Kdyby byl levněj¨ší,bylo by to ještě lepší. Chybí mi kotrolka,kdy je dobíjení ukončeno, nebo aspoň uvedení doby,jak dlouho nabíjet. V návodu je jen "při prvním použití"