Bosch BBH Move 5

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1969129/bosch-bbh-move-5.jpg

    0

Praktický ruční vysavač Bosch BBH Move 5 je dokonalým pomocníkem pro rychlý úklid v každé domácnosti. Použít jej můžete na klasický úklid podlah a koberců nebo na prostory za skříní či pod gaučem. Po oddělení prostřední části navíc získáte malý příruční vysavač pro vysátí menších ploch např. gauče a sedaček. Uvnitř se nachází dobíjecí baterie, která vám nabídne vysoký výkon a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Oceníte také jeho příjemné rozměry, samostojící provedení a výbornou cenu.

Recenze Bosch BBH Move 5

Miloslav skladnost - sklopné držadlo výdrž baterie - doba vysávání odpovídá udávaným parametrům vysávání - nízký koberec, dlažba, parkety - bez problémů pohyblivost - dobrý skluz, zejména dlažba a parkety úklid - drobky, psí srst - bez poblémů ruční vysavač - nutno držet vypínač čištění - nesnadné "rozpůlení" vysavače vysávání - větší drobky zůstávají v základní části; při manipulaci samovolně vypadávají nabíjení - neindikuje stav plného nabití; nabíjí "stále"

zdeněk zatím dobre

Roman Už jeden má taťka tak jsem ho pořídil i nám domů.Super vysávání vezme všechno.

Jana s vysavačem sem moc spokojená, první který opravdu vysává jak podlahy tak koberec.

R. Vždy po ruce, je fakt skladný a vysávání mi začalo trochu i bavit :-) snadno zatáčí, stojí i bez toho, aby byl zasazený v držáku...takže když něco potřebuji odsunout, nemusím se pro vysavač následně sklánět na zem, zůstává totiž stát v pozoru :-) Saje jen "pod sebou", takže zvyk z obyčejného vysavače, že přijedu ke skříni nebo k lištám od podlahy a vysavač mi nasaje i kousek kolem vysavače je pryč.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90 %

(31 recenzí)